Šiltas Dvaras logo
Šiltas
Dvaras

Perdangos šiltinimas

Šiltinimas biria vata – efektyvus sprendimas palėpėms

Šiltinant negyvenamą palėpę biria mineraline vata, pasieksite puikių šilumos izoliacijos rezultatų. Speciali įranga užpučia vatą ant palėpės grindų arba perdangos, užtikrindama tolygų ir sandarų sluoksnį. Jei palėpėje nėra grindų, būtina iš apačios ant sijų pritvirtinti garo izoliacinę plėvelę. Šią plėvelę taip pat reikia sutvirtinti papildomai naudojant lotas, juostas ar plokštes.

Birios vatos naudojimas turi keletą svarbių privalumų. Visų pirma, perdangos apšiltinimas efektyviai apsaugo patalpas nuo šilumos nuostolių, leidžiant išlaikyti šilumą ir jaukumą jūsų namuose. Taip pat unikali birios vatos struktūra užtikrina jos ilgaamžiškumą ir išlaiko aukštą šiluminės izoliacijos vertę per visą tarnavimo laiką. Be to, biri vata puikiai užpildo visas ertmes, taip išvengiant šalčio tiltų susidarymo aplink sijas, vamzdžius ar kitus įrenginius.

Svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą stogo vėdinimą šiltinant biria vata. Kadangi šiltinimas sulaiko šilumą, ji nebekyla į palėpę, todėl joje tampa vėsiau. Nors šaltas oras tiesiogiai neskatina drėgmės susidarymo, tačiau netinkama ventiliacija gali ją sulaikyti ir taip pakenkti gegnėms bei kitoms stogo konstrukcijoms. Todėl šiltinant palėpės perdangą biria vata, būtina pasirūpinti ir tinkama stogo ventiliacijos sistema.

Papildomai rekomenduojame įrengti vaikščiojimo taką palėpėje. Tai leis jums saugiai vaikščioti po palėpę, patikrinti stogo būklę ar atlikti einamąjį remontą nepažeidžiant atlikto apšiltinimo.
Reikia namų šiltinimo paslaugos?
© 2024 Šiltas Dvaras
made by Štormas