Šiltas Dvaras logo
Šiltas
Dvaras

Oro tarpo šiltinimas

Mes esame šios srities profesionalai

Kai namo oro tarpas tuščias, “kamino principu” šiluma iškeliauja į viršų (dažniausiai į palėpę) ir namas greitai atvėsta. Užpildžius oro tarpą stiklo vata, oro cirkuliacija sustabdoma, todėl namuose šiluma išsilaiko ilgiau.

Dėka naujų technologijų, oro tarpai užpildomi tikrai nesunkiai ir kainuoja nebrangiai, o rezultatai džiugina. Užpildžius net ir minimalius 5 cm oro tarpus, tai suteikia komforto namuose.
Mūro siūlėse, tam tikrais tarpais, išgręžiamos 22 mm diametro skylės, pro kurias, specialiu antgaliu, į oro tarpą įpučiama biri vata. Dirbama su Knauf Supafil Cavity Wall 034 biria vata, pasižyminčia ypatingai smulkiu plaušu. Vata labai gerai užpildo oro tarpus, smarkiai padidina sienų varžą, yra visiškai nedegi. Knauf Supafil negeria ir neabsorbuoja drėgmės, neleidžia prasiskverbti šalto oro srautams, pasiskirsto tolygiai, nesušoka į gabalus. Iš pastato vidaus drėgmė, per Knauf Supafil vatą, bus atiduodama į išorę ir taip bus išvengiama pelėsių pastato viduje. Prieš atliekant fasado šiltinimo darbus, senuosiuose pastatuose, būtina užpildyti oro tarpą. Kitaip fasado apšiltinimas netenka prasmės. Vėliau pataisyti bus sunkiau ir kainuos brangiau. Naujose statybose Knauf Supafil biri vata naudojama įpūsti į oro tarpą tarp mūro sienos ir klinkerio plytų.

Šiltinimo darbus atliekame ištisus metus.
Reikia namų šiltinimo paslaugos?
© 2024 Šiltas Dvaras
made by Štormas